Inwestycje, które mają upiększyć miasto

Region, Żywiec, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 01.07.2019 19:30, PAN

Inwestycje, które mają upiększyć miasto
500 tysięcy złotych zostało rozdysponowane na 15 projektów wybranych w ramach Budżetu Obywatelskiego. Ich realizacja rozpocznie się po odbyciu się procedury przetargowej, a całość inwestycji ma zostać zrealizowana do końca tego roku.

- Liczę na to, że miasto po realizacji będzie wyglądało piękniej niż obecnie. To sens Budżetu Obywatelskiego. Było trochę politycznych sporów, ale wszystko dobiegło końca i wkrótce ruszą prace. Dla mnie najważniejsze jest to, że w każdej z żywieckich dzielnic będą trwały inwestycje, a miasto dzięki temu ożyje - mówi burmistrz Żywca Antoni Szlagor.

Do najważniejszych inwestycji należą: budowa placu zabaw w Moszczenicy, ogrodzenie boiska na osiedlu Młodych, budowa placu zabaw i siłowni otwartej na osiedlu 700-lecia, montaż multimediów w Szkole Podstawowej na osiedlu 700-lecia, powstanie Klubu Aktywnego Seniora w Klubie Papiernia i remont ogrodzenia boiska na ulicy Jodłowej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy