'Koncert życzeń' Trzech Tenorów lewicy na bielskim rynku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 19.09.2019 19:34, PAN
'Koncert życzeń' Trzech Tenorów lewicy na bielskim rynku

- Nasz region to od dziesięcioleci polskie centrum przedsiębiorczości. Tylko w Bielsku-Białej zarejestrowanych jest 25 tys. mikroprzedsiębiorstw. Niestety, w jednoosobowych firmach przedsiębiorcy są zazwyczaj jedynymi pracownikami. Jako przedsiębiorcy mają niezliczone obowiązki podatkowe, a jako pracownicy nie mają żadnych praw. Po pierwsze, wprowadzimy przepisy umożliwiające urlopowe zawieszenie działalności gospodarczej na 2 tygodnie w roku i zwolnienie w tym czasie ze składek do ZUS - mówił do mieszkańców Bielska-Białej Przemysław Koperski bielska "jedynka" Lewicy w najbliższych wyborach.

Do mieszkańców przemawiali także szef SLD Włodzimierz Czarzasty i Adrian Zandberg z partii Razem. Trzeci z "tenorów" to Robert Biedroń z Wiosny. Czarzasty, jako osoba niezwykle konkretna, stwierdził, że liczy na mandat w Bielsku-Białej, a to oznacza, że do Sejmu dostanie się zapewne Koperski. Lewica postuluje 3,5 tysiąca pensji minimalnej i zrównanie praw osób zatrudnionych na etacie i tzw umowach śmieciowych.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy