Kończy się remont ważnej ulicy

Region, Żywiec, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 13.08.2019 08:19, PAN
Kończy się remont ważnej ulicy

Dobiegają końca prace związane z przebudową ulicy Witosa i ul. Węglowej. Prace obejmowały przebudowę skrzyżowania na skrzyżowanie typu mini rondo, roboty rozbiórkowe, regulację pionową studzienek dla urządzeń podziemnych, korytowanie i profilowanie podłoża, ułożenie podbudowy z kruszywa naturalnego, łamanego i z betonu cementowego, krawężników i obrzeży betonowych, nawierzchni z kostki betonowej i mieszanki mineralno bitumicznej oraz wprowadzenie docelowej organizacji ruchu. To bardzo ważny odcinek, ponieważ sporo osób dociera tą trasą do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Parku Żywieckiego oraz do centrum miasta.

- To kolejna z inwestycja drogowa realizowana w tym roku w naszym mieście. Staramy się każdego roku realizować jak najwięcej tego typu inwestycji. Oczywiście wszystko jest uzależnione od posiadanych środków budżetowych, a z tymi biorąc pod uwagę rosnące wciąż wydatki budżetowe, jest coraz trudniej - mówi burmistrz Żywca Antoni Szlagor.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy