Konkursy na dyrektorów. Ponowne roszady na stanowisku dyrektora w szpitalu pediatrycznym

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 07.07.2021 10:30, PG
Jest też w wakat na stanowiskach dyrektorskich w pogotowiu ratunkowym i centrum psychiatrii.
Konkursy na dyrektorów. Ponowne roszady na stanowisku dyrektora w szpitalu pediatrycznym

Zarząd Powiatu w Bielsku-Białej ogłosił konkursy na na stanowisko dyrektora Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej i na stanowisko dyrektora Bielskiego Pogotowia Ratunkowego w Bielsku-Białej.

Kandydaci mogą składać oferty do 15 lipca 2021 r. Szczegóły konkursu można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

Kiedy po siedmiu latach dr Ryszard Odrzywołek przeszedł na emeryturę, nowym dyrektorem bielskiego "Pediatryka" została Ewa Bachta, która jednak po 10 miesiącach sprawowania funkcji złożyła wypowiedzenie umowy o pracę ze względu na stan zdrowia. Zarząd Powiatu, który jest organem prowadzącym dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej przyjął jej rezygnację. Od tego czasu pełniącą obowiązki dyrektora jednostki jest Katarzyna Czauderna.

Ogłoszono też drugi raz konkurs na stanowisko dyrektora Bielskiego Centrum Psychiatrii BCP- Olszówka w Bielsku-Białej. Oferty z dokumentami można składać do 22 lipca br. Szczegóły w BiP

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy