Kontynuują dzieło cesarza

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 23.09.2019 15:50, PAN
Kontynuują dzieło cesarza
Stowarzyszenie Kolej Beskidzka zmienia nie tylko trasę kolejową wybudowaną za czasów cesarza Franciszka Józefa z Żywca do Suchej Beskidzkiej, ale także własny wizerunek.

Przez pięć lat swojej działalności zyskało szacunek mieszkańców na tyle, by jego szef mógł ubiegać się o mandat senatorski. Wprowadzono więc nowe logo, a kolejnym etapem jest nowa strona internetowa kolejbeskidzka.pl, która z uwagi na niepowtarzalne walory turystyczno-krajobrazowe linii została zintegrowana z mapą turystyczną.

Dzięki temu na jednej stronie można zaplanować podróż pociągiem, wybrać trasę wycieczki pieszej a także rowerowej oraz sprawdzić dostępność miejsc noclegowych. Na nowej stronie w sposób szczególny została podkreślona misja Stowarzyszenia, której celem oprócz rewitalizacji linii Żywiec - Sucha Beskidzka w dużej mierze jest promocja turystyki. Wkrótce wszyscy będziemy mogli powiedzieć "sprawdzam", bo restaurowana na bieżąco od lipca trasa kolejowa ma zostać oddana do użytku, a z Żywca do Suchej Beskidzkiej będzie można dojechać w pół godziny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy