Mają nowy sprzęt, by pomagać

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 25.07.2019 15:32, PAN
Mają nowy sprzęt, by pomagać

W Centralnej Stacji Ratunkowej Grupy Beskidzkiej w Szczyrku miało miejsce oficjalne przekazanie pojazdu ATV (QUAD) wraz z przyczepką, zakupionego z dotacji miasta Bielska-Białej. Przekazania dokonał prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, dzięki któremu udało się sfinalizować ten zakup (czynił ku temu starania zanim jeszcze został prezydentem). Sprzęt ma docelowo stacjonować w okolicach Szyndzielni i Klimczoka, gdzie będzie szczególnie przydatny do ratownictwa na górskich ścieżkach rowerowych.

W ostatnich latach notuje się znaczny wzrost aktywności rowerzystów, którzy korzystają z górskich ścieżek rowerowych. Więcej sportowców, to większe ryzyko kontuzji, wypadku, dlatego nowy sprzęt jest szczególnie pomocny, choć najlepiej, gdyby używany był wyłącznie do celów szkoleniowych.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy