Mobilizacja w Platformie, mobilne punkty zbiórki podpisów dla Trzaskowskiego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 05.06.2020 09:07,
Dadzą radę zebrać 100 tys. podpisów?
Mobilizacja w Platformie, mobilne punkty zbiórki podpisów dla Trzaskowskiego
Kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski ma czas do 10 czerwca, aby zebrać 100 tys. podpisów i oficjalnie dołączyć do walki o urząd prezydenta. Nic dziwnego, że ekipa Trzaskowskiego dwoi się i troi, aby osiągnąć ten cel.


Poseł Mirosław Suchoń z Koalicji Obywatelskiej poinformował, że oprócz stałych miejsc zbiórki podpisów w całym regionie w piątek i sobotę pojawią się punkty mobilne, w których będzie można oddać wypełnione listy poparcia dla Rafała Trzaskowskiego lub podpisać się osobiście. Wolontariusze pojawią się na bielskich osiedlach, w Cieszynie, Czechowicach-Dziedzicach, Jaworzu i Jasienicy. Poseł z naszego regionu zaznaczył, że listy można pobrać pod adresem www.trzaskowski2020.pl wydrukować i wypełnić w domu oraz poprosić o podpis najbliższych i sąsiadów. Wypełnione listy z nawet jednym podpisem można będzie można oddać w mobilnych punktach, bo każdy jeden podpis jest ważny.

We czwartek 4 czerwca zarejestrowany został komitet wyborczy Rafała Trzaskowskiego. Do środy 10 czerwca wolontariusze w całym kraju muszą zebrać minimum 100.000 podpisów, aby zarejestrować kandydata i umożliwić mu start w wyborach. Jako, że czasu jest niewiele Komitet kandydata wykorzystuje szeroki wachlarz możliwości aby zebrać wymaganą ilość podpisów.

- Chcemy zamknąć zbiórkę do niedzielnego wieczora tak, aby w poniedziałek podpisy trafiły do Warszawy. To duże wyzwanie. Widząc jednak zaangażowanie społeczne jestem pewny, że na początku tygodnia pojawimy się w Państwowej Komisji Wyborczej z liczbą podpisów znacząco przekraczającą wymaganą ilość – powiedział poseł Suchoń.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 570 027 100. Pełny harmonogram działania Mobilnych punktów dla Trzaskowskiego:

5 czerwca (piątek) – Bielsko-Biała

- Biuro Poselskie Mirosława Suchonia, 9:00 – 13:00

ul. 3 Maja 1

- Os. Złote Łany, 13:30 – 14:45

pętla autobusowa ul. Jutrzenki

- Os. Karpackie, 15:00 – 16:30

obok marketu KAUFLAND

- Stare Bielsko, 16:40 – 18:00

obok marketu LIDL

6 czerwca (sobota)

- Cieszyn, 9:00 – 10:00

ul. Bobrecka przy Starostwie

- Jasienica, 10:30 – 11:00,

plac za OSP i Urzędem Gminy

- Jaworze, 11:15 – 12:00

ul. Zdrojowa, obok Biblioteki Gminnej

- Czechowice-Dziedzice, 12:30 – 13:00,

ul. Niepodległości / Rondo SolidarnościZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy