Naprawiają most w Rajczy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 02.09.2020 14:15, PAN

Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje, że w związku z realizacją inwestycji „Rozbiórka mostu i budowa nowego obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej nr 1477 S Rajcza – Sól – Zwardoń w miejscowości Rajcza” w dniu 3.09.2020 wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacja ruchu.

Naprawiają most w Rajczy

Na czas trwania budowy zostanie wytyczony objazd dla samochodów o masie powyżej 15t oraz długości większej jak 10 m pętlą o długości 29 km składająca się z odcinków dróg: DP1447S, S1, DK1 oraz DP1439S przebiegający przez Rycerkę Dolną, Sól, Sól-Kiczorę, Laliki, Milówkę oraz Rajczę.

Ruch dla pozostałych samochodów, pieszych oraz rowerzystów zostanie poprowadzony przez obiekt tymczasowy znajdujący się obok budowanego mostu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy