Nowe biuro poselskie W Bielsku-Białej [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 22.01.2020 11:30, INFORMACJA PRASOWA
Biuro Poselskie znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. 11 listopada.
Nowe biuro poselskie W Bielsku-Białej [FOTO]
We wtorek (21.01) w Bielsku-Białej otwarte zostało biuro poseł Małgorzaty Pępek. Gośćmi oficjalnego otwarcia byli m.in. posłowie: Tomasz Siemoniak - Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej RP, Sławomir Neumann, Arkadiusz Myrcha oraz licznie zgromadzeni goście.

- Liczę, że otwarte dzisiaj Biuro Poselskie, stanie się miejscem, gdzie mieszkańcy Bielska-Białej i całego Podbeskidzia będą mogli przychodzić ze swoimi problemami, a także pomysłami i inicjatywami. Zarówno ja, jak i moi współpracownicy jesteśmy do Państwa dyspozycji - poinformowała poseł Małgorzata Pępek.


- Ważne jest to, żeby w polityce być obecnym wśród ludzi. Potrzebny jest kontakt bezpośredni. To ważne, że ktoś może wejść z ulicy, zaczepić, zapytać i porozmawiać z posłem. Wybory się wygrywa przez kontakt z ludźmi, przez wiarygodnych liderów, którzy przekonują ludzi, dając swoje nazwisko i twarz za dobre sprawy - powiedział T. Siemoniak.

I dodał: - Nie mogłem nie przyjechać do Was i nie zobaczyć jak Bielsko-Biała wygląda w tym momencie. To miejsce absolutnie szczególne na mapie Polski. Miejsce, w którym ja się znakomicie czuję. W swojej kampanii mówię, że potrzebne jest biuro w każdym powiecie i posłowie te biura otwierają.

Biuro Poselskie znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. 11 listopada 7, czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy