Ponad 2000 podpisów dla Trzaskowskiego w regionie bielskim

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 08.06.2020 16:08,
Wolontariusze pojawili się na bielskich osiedlach oraz w wielu miejscowościach powiatów bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego i żywieckiego.
Ponad 2000 podpisów dla Trzaskowskiego w regionie bielskim

Poseł Mirosław Suchoń z Koalicji Obywatelskiej poinformował, że Punkty Mobilne oraz sympatycy zebrali w regionie 2.000 podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Wolontariusze pojawili się na bielskich osiedlach oraz w wielu miejscowościach powiatów bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego i żywieckiego.

- Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy złożyli podpis pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Szczególnie dziękuję tym, którzy wzięli sprawy w swoje ręce i udali się po podpisy do sąsiadów, znajomych i rodziny. To niezwykły pokaz patriotyzmu oraz troski o losy Polski i przyszłych pokoleń. Będąc między ludźmi poczułem niezwykłą i serdeczną atmosferę. Widziałem Polskę Obywatelską. Wielu ludzi mówiło, że ma dość traktowania naszego Państwa jak prywatnej spółki rządzących. W ciągu tych 4 dni zobaczyłem na nowo nadzieję w oczach Polek i Polaków na zmianę i wybór silnego prezydenta. Teraz wszyscy musimy iść na wybory i zagłosować na wspólną Polskę. – powiedział dziś poseł Mirosław Suchoń.

Podpisy jeszcze dziś trafią specjalnym transportem bezpośrednio do sztabu Rafała Trzaskowskiego w Warszawie. Do tej pory w całej Polsce pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego zebrano ponad 300 tys. podpisów. Do rejestracji w Państwowej Komisji Wyorczej potrzeba 100 tysięcy podpisów.

INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy