Poseł Kaczyński jedzie do Bielska-Białej. Kto chce się z nim widzieć?

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 30.09.2019 20:25, red
Niemal na finiszu kampanii wyborczej PiS zamierza zrobić wielkie polityczne show w Bielsku-Białej.
Poseł Kaczyński jedzie do Bielska-Białej. Kto chce się z nim widzieć?

Politycy PiS nie próżnują i wykorzystują każdy moment, aby przekonywać do partii wyborców. Choć z sondaży publikowanych co kilka dni wynika, że PiS może liczyć w wyborach na 40 i więcej procent poparcia, to jednocześnie badania opublikowane przez dziennik 'Rzeczpospolita" wskazują, że niektórzy wyborcy PiS tak są pewni zwycięstwa, że... niekoniecznie pójdą głosować.

- Aż 65 proc. wyborców PSL i Kukiz'15 nie czuje się zachęconych do głosowania w październikowych wyborach – wynika z badania IBRiS dla „Rzeczpospolitej".

Pod tym względem zdecydowanie większą motywację mają wyborcy Koalicji Obywatelskiej czy Lewicy.

Stąd nieustanne zabiegi i apele o udział w wyborach i ogólnie zagrzewanie do boju. Kto jak kto, ale prezes PiS Jarosława Kaczyński potrafi to robić doskonale. Teraz będzie motywował elektorat w Bielsku-Białej, gdzie ma przyjechać w sobotę, 5 października. Spotkanie z bielszczanami odbędzie się w auli Akademii Techniczno-Humanistycznej i będzie miało charakter zamknięty. Zainteresowani udziałem w spotkaniu mogą do wtorku do godz. 10.00 zgłaszać się do biur poselskich PiS.

A tak niedawno witano Jarosława Kaczyńskiego w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy