Pozostaje już tylko przekonać działaczy...

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Sport, Wiadomości, 29.11.2019 08:30, PAN
Mistrzowie Polski w AMP-futbolu Kuloodporni Bielsko-Biała po zakończonym sezonie walczą o prawo organizacji rozgrywek Ligi Mistrzów.
Pozostaje już tylko przekonać działaczy...
Jako mistrzowie mają zapewniony udział w tych elitarnych rozgrywkach. Kłopot w tym, że chętnych na organizację tego typu zawodów jest kilku, a konkretną ofertę, obok mistrza Polski, zgłosił także mistrz Turcji.

Ważny oręż w walce o prestiżowy turniej dał swojej drużynie prezydent Jarosław Klimaszewski, który zapewnił, że w razie pomyślnej dla Kuloodpornych decyzji, udostępni Stadion Miejski na kilkudniową imprezę.

W Bielsku-Białej od lat nie było drużyny grającej w europejskich pucharach (poza Stal Bielsko-Biała w siatkówce kobiet). Gospodarza Ligi Mistrzów poznamy w połowie grudnia, wiadomo, że turnie odbędzie się w dniach 22-24 maja 2020 roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama