Prace za blisko dwa miliony wkrótce ruszą

Region, Żywiec, Polityka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 18.09.2019 20:30, PAN
Prace za blisko dwa miliony wkrótce ruszą

Ministrowie z regionu Podbeskidzia Stanisław Szwed i Grzegorz Puda oraz poseł Kazimierz Matuszny przekazali na ręce wójta gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika wsparcie finansowe z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 1 975 505,00 zł na przebudowę dwóch dróg gminnych ul. Polnej i Wiśniowej w Węgierskiej Górce.

W ramach inwestycji zostaną wykonane nowe nawierzchnie bitumiczne, kanalizacja deszczowa, chodniki z kostki brukowej oraz nastąpi modernizacja oświetlenia ulicznego jak również wprowadzone zostaną urządzenia bezpieczeństwa ruchu (pasy, bariery, oznakowanie). Przetarg jest już ogłoszony, a rozstrzygnięcie zaplanowano na dzień 30 września 2019 roku. Prace mają ruszyć wkrótce potem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy