Premier objeżdża Podbeskidzie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 10.07.2020 11:01,
W piątek premier Mateusz Morawiecki objeżdża Podbeskidzie.
Premier objeżdża Podbeskidzie

Wizyta premiera na Podbeskidziu na 2 dni przed wyborami prezydenckimi to nie jest oczywiście przypadek. M. Morawiecki był m.in. w Zarzeczu, Wilkowicach i w Bielsku-Białej.

W tym pięknym miejscu trzeba było utworzyć posterunek policji. W jednym z ostatnich badań Polacy wypowiedzieli się pozytywnie na temat bezpieczeństwa w swojej okolicy. Polacy nigdy nie czuli się tak bezpiecznie. I to m. in. dlatego, że odtwarzamy posterunki policji. Posterunki policji były zamykane przez naszych poprzedników. Zamknęli ich ponad 400. My już 125 posterunków odtworzyliśmy. To świadczy o tym jak dba się o bezpieczeństwo. Chcemy, by Polacy czuli się bezpiecznie, dlatego policja dostała nowy sprzęt i on teraz służy mieszkańcom i mogą czuć się bezpiecznie – powiedział premier w Wilkowicach premier Mateusz Morawiecki.

foto: Kancelaria Premiera

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy