Prezentują się i krytykują konkurencję. Trwa kampania

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 29.08.2019 18:17, PAN
Prezentują się i krytykują konkurencję. Trwa kampania
Na bielskim rynku zaprezentowała się drużyna Koalicji Obywatelskiej, która stara się o nominacje poselskie i senatorskie w najbliższych wyborach parlamentarnych. Kandydatów KO wspiera prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski. Podczas spotkania z mieszkańcami zaprezentowano wszystkich kandydatów do Sejmu i Senatu, a następnie zaczęły się rozmowy na temat aktualne sytuacji politycznej i gospodarczej w Polsce.

Partii rządzącej sporo się dostało, kandydaci przedstawili też plan kampanii wyborczej, która ma być w wydaniu KO "na bogato". Oczywiście każdy kandydat ma swoją taktykę na kampanię, ale ordynacja wyborcza do Sejmu jest bezlitosna, tu głosujemy na listę, zaś do Senatu wybory są bezpośrednie i w "izbie refleksji" znajdą się ci, którzy zdobędą najwięcej głosów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy