Prezydent Bielska-Białej z wotum zaufania

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 24.06.2021 16:55, fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB
Podczas XXXIII sesji Rady Miejskiej Bielska-Białej 24 czerwca prezydent miasta Jarosław Klimaszewski otrzymał wotum zaufania i absolutorium za rok budżetowy 2020.
Prezydent Bielska-Białej z wotum zaufania

Po prezentacji prezydenta Jarosława Klimaszewskiego ukazującej szczegółowo, z jakimi wyzwaniami trzeba się było mierzyć w ubiegłym roku, rozpoczęła się dyskusja. Radni żywo dyskutowali nie tylko o wydawanych pieniądzach podatników, ale zahaczali również o sprawy polityczne. Po długiej i miejscami burzliwej dyskusji głosami radnych klubów Wspólnie dla Bielska-Białej oraz Niezależni.BB Rada Miejska udzieliła prezydentowi miasta wotum zaufania, a później również absolutorium.

Po jego otrzymaniu prezydent Jarosław Klimaszewski odebrał gratulacje. Podziękował radnym za dotychczasową współpracę.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy