Rusza Żywiecka Karta Mieszkańca!

Region, Żywiec, Polityka, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, Wiadomości, 05.11.2019 09:32, ap, foto: FB/Antoni Szlagor
Już za kilka dni osoby zameldowane w Żywcu korzystać będą mogły z przywilejów i ulg. To za sprawą wprowadzanej właśnie Żywieckiej Karty Mieszkańca. Jak ją otrzymać?
Rusza Żywiecka Karta Mieszkańca!
Rabaty dla mieszkańców

12 listopada rusza Program pn. Żywiecka Karta Mieszkańca stworzony z myślą o mieszkańcach Miasta Żywca.Celem Programu jest ułatwienie dostępu do usług publicznych i docenienie mieszkańców, którzy są zameldowani na stałe na terenie Żywca i deklarują, że nie zalegają z opłacaniem należności na rzecz Miasta.

O wprowadzanym programie na facebookowym profilu poinformował Antoni Szlagor. - Jednym z punktów mojego programu wyborczego było wprowadzenie Żywieckiej Karty Mieszkańca. Zgodnie z tymi zapowiedziami sprzed roku, miło mi poinformować, że wprowadzamy ją za kilka dni. Karta wydawana jest bezpłatnie. Każdy jej posiadacz będzie mógł skorzystać z rabatów i przywilejów oferowanych przez Partnerów Programu - napisał burmistrz Żywca.

Jak otrzymać Kartę?

Aby otrzymać Kartę, należy zapoznać się z Regulaminem Programu i złożyć wniosek, który będzie dostępny na stronach: www.kartamieszkanca.zywiec.pl oraz www.zywiec.pl w zakładce "Żywiecka Karta Mieszkańca".

Wniosek czytelnie wypełniony wraz ze zdjęciem złożyć trzeba w Wydziale Spraw Społecznych, Promocji i Współpracy Partnerskiej Urzędu Miejskiego w Żywcu, ul. Rynek 2, BUDYNEK A, pok. 114. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 15:00.

Partnerzy Programu

- Do udziału w Programie zapraszamy lokalnych przedsiębiorców, firmy handlowe i usługowe, którym oferujemy różne formy promocji. Ich oferta będzie udostępniona na stronie internetowej Programu oraz materiałach promujących Program wydawanych przez Miasto - zachęca Antoni Szlagor.

Jako pierwsi do żywieckiego Programu dołączyli:
- Muzeum Miejskie,
- Miejskie Centrum Kultury,
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,
- Firma Silesia,
- Sklep Dukat,
- Kręgielnia Kometa,
- Restauracje Parole Del Gusto oraz KRÓWKA.

Lista rabatów i przywilejów wynikających z posiadania Żywieckiej Karty Mieszkańca na bieżąco będzie aktualizowana.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy