Ruszył Marszałkowski Budżet Obywatelski. Co może się u nas zmienić?

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 16.11.2019 12:35, ap
Trwa głosowanie na projekty w ramach I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Sprawdźcie zadania i zagłosujcie!
Ruszył Marszałkowski Budżet Obywatelski. Co może się u nas zmienić?
Informację publikujemy na prośbę czytelnika.W puli zadań o zasięgu wojewódzkim wybierać możemy spośród 17 projektów. Jednym z nich jest remont Kaplicy Zamkowej pod wezwaniem św. Anny w Bielsku-Białej.

Przywrócenie dawnej świetności kaplicy pozwoli powiększyć i uatrakcyjnić ofertę Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej, szczególnie dla turystyki kulturowej oraz edukacji historycznej. Odnowiona kaplica, w której będą mogły odbywać się wydarzenia religijne, projekty wystawiennicze, koncerty, prelekcje, czy też wydarzenia rekonstrukcyjne, będzie mogła zaspokoić wciąż rosnące potrzeby kulturalne mieszkańców miasta, regionu, a tym samym województwa.

- W związku z powyższym proszę o Państwa głosy, każdy jest na wagę zwycięstwa w batalii o duże środki finansowe. Głosować mogą mieszkańcy województwa śląskiego zarówno dorośli, jak i niepełnoletni i dzieci (pod opieką dorosłych) - apeluje Grzegorz Stefan Madej, autor projektu.

Koszt inwestycji to 964 500,00 zł

Jak głosować?
1. Wejdź na stronę internetową eBO.
2. Wybierz zdania o zasięgu wojewódzkim (kliknij w POKAŻ): Konserwacja kaplicy zamkowej pod wezwaniem św. Anny w Bielsku-Białej.
3. Uwierzytelnij się (w formularzu podaj imię i nazwisko, PESEL, imię matki, numer telefonu),
4. Potwierdź swój wybór i kliknij przycisk WYŚLIJ,

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy