Rząd przyznał dotacje na remonty dróg

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 13.09.2019 16:02, PAN
Rząd przyznał dotacje na remonty dróg

W obecności dwóch ministrów - Stanisława Szweda, wiceministra rodziny, pracy i polityki społecznej oraz Grzegorza Pudy, wiceministra inwestycji i rozwoju samorządowcy powiatu bielskiego, pszczyńskiego i miasta Bielska–Białej odebrali promesy informujące o przyznaniu środków na budowę dróg w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Przyznano prawie 41 milionów dofinansowania na drogi dla samorządów z subregionu południowego województwa śląskiego. Tymi funduszami technicznie zajmować się będzie Urząd Wojewódzki w Katowicach, wkrótce ma ruszyć procedura przetargowa. Najbardziej zyska stolica Podbeskidzia, niemniej środki trafią także do gmin: Bestwina, Kozy, Szczyrk, Wilkowice, Porąbka i Buczkowice.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy