Sporo młodych na spotkaniu z Korwinem - Mikke [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 07.03.2020 10:00, PG
Sporo młodych na spotkaniu z Korwinem - Mikke [FOTO]

W piątek (06.03.) wieczorem w restauracji Miasto w Bielsku – Białej odbyło się spotkanie z liderem Konfederacji Januszem Korwinem – Mikke.

Na wydarzenie przybyło około 250, głównie młodych, osób. Podczas wystąpienia J. Korwina - Mikkego nie zabrakło jego stałych przemówień na temat wyższości mężczyzn nad kobietami, potędze Chin czy bezsensownej, wg Korwina, zasadzie najwyższej wartości życia ludzkiego.

Janusz Korwin – Mikke to założyciel i prezes ugrupowań politycznych: Unii Polityki Realnej, KNP, Wolności, a także współzałożyciel Konfederacji. Poseł na Sejm pierwszej i obecnej kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji. Mistrz krajowy w brydżu i kandydat na prezydenta RP w wyborach w 1995, 2000, 2005, 2010 i 2015 roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy