Tacy obywatele to skarb

Region, Żywiec, Polityka, MAGAZYN, Wiadomości, 28.08.2019 16:17, PAN
Tacy obywatele to skarb

W tym roku wiele par małżeńskich w Żywcu świętuje swoje piękne jubileusze. Diamentowe gody, czyli sześćdziesiąt lat małżeństwa , obchodzą w tym roku Państwo Kazimierz i Stefania Batko oraz Państwo Stanisława i Stefan Jura, których w Ratuszu przyjął burmistrz Antoni Szlagor, składając serdeczne gratulacje i wręczając okolicznościowe upominki.

Państwo Kazimierz i Stefania Batko przez całe swoje zawodowe życie pracowali w Żywieckiej Fabryce Śrub. Mają dwie córki i dwie wnuczki.


Pan Stefan Jura przez 40 lat pracował w firmie budowlanej, która m.in. budowała żywieckie bloki, a pani Stanisława była pielęgniarką w Żywieckiej Fabryce Sprzętu Szpitalnego „Famed”. Mają trzech synów i trzy wnuczki.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy