Uczniowie mogą już grać na nowym boisku

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Sport, Wiadomości, 09.10.2019 12:30, ap, foto: UM Bielsko-Biała
Kolejna szkoła w Bielsku-Białej pochwalić się może nowym boiskiem wielofunkcyjnym, bieżnią oraz skocznią do skoku w dal. We wtorek obiekt sportowy oficjalnie oddany został do użytku.
Uczniowie mogą już grać na nowym boisku
8 października przy Branżowej Szkole I Stopnia nr 4 im. Stanisława Staszica symbolicznie oddano do użytku boisko wielofunkcyjne, bieżnię oraz skocznię do skoku w dal. Bielski magistrat podczas uroczystości reprezentował zastępca prezydenta Adam Ruśniak.

Zakres przeprowadzonych prac obejmował demontaż elementów istniejącego obiektu, budowę nowego boiska oraz przebudowę pobliskiej sieci gazowej.

Boisko o nawierzchni poliuretanowej ma wymiary 48 m x 24 m łącznie z obrzeżem. Ogrodzone jest z dwóch stron piłkochwytami o wysokości 6 m oraz z dwóch stron piłkochwytami o wysokości 4 m z dwoma furtkami wejściowymi. Wyposażone jest w bramki do gry w piłkę ręczną, 2 komplety urządzeń do gry w siatkówkę oraz 2 komplety do gry w koszykówkę.

Obiekt powstał w ramach programu pn. „Modernizacja boisk sportowych zlokalizowanych przy placówkach oświatowych w Bielsku-Białej".

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy