W Kolejach Śląskich wygodniej i bardziej światowo

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 09.09.2020 19:20, PAN
Drużyny konduktorskie Kolei Śląskich zostały wyposażone w terminale płatnicze. Za bilet można zapłacić kartą lub BLIKiem
W Kolejach Śląskich wygodniej i bardziej światowo
Czasy, w których na każdej stacji można było nabyć bilet odeszły, obecnie jedynie w większych ośrodkach funkcjonują kasy, często tylko przez 8 godzin na dobę.
Podróżując pociągiem trzeba było często szukać konduktora, by zakupić bilet i spokojnie jechać do celu. Teraz wygodnie zapłacimy za przejazd kartą lub telefonem.

Drużyny konduktorskie śląskiego przewoźnika zostały wyposażone w 300 terminali płatniczych, dostępnych na wszystkich liniach. Płacić można nie tylko kartą. Istnieje możliwość skorzystania z transakcji BLIK. Wystarczy podać specjalnie wygenerowany sześciocyfrowy kod, a następnie potwierdzić transakcję w aplikacji mobilnej banku. Za pomocą terminala można uiścić każdą opłatę za bilet. Nie ma kwoty minimalnej, od której można zapłacić kartą.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy