W końcu każdy chciał zostać strażakiem

Region, Żywiec, Polityka, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.05.2019 08:22, PAN
W końcu każdy chciał zostać strażakiem
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Żywcu, Starosta Żywiecki, Komendant Powiatowy PSP w Żywcu, Burmistrz Miasta Żywca zapraszają na uroczyste obchody Powiatowego Dnia Strażaka. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 18 maja w Amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu.

Każdy chłopak chciał zostać strażakiem, ale udało się to tylko nielicznym. Nie znaczy to, że raz do roku każdy z nas może poczuć się jak strażak, właśnie na tego typu festynach. Zawsze jest możliwość testowania sprzętu i choć deszczu mamy ostatnio w nadmiarze, to sikawka też będzie do dyspozycji mieszkańców. Impreza będzie okazją o uhonorowania najbardziej zasłużonych, tych którzy zapewniają nam to, co najważniejsze - spokój. Atrakcji nie zabranie, będzie coś a dorosłych, mł odzieży oraz dzieci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy