W sobotę akcja. Sadzonki za butelki lub puszki

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 26.04.2019 10:30, PAN
W sobotę akcja. Sadzonki za butelki lub puszki
W najbliższą sobotę na parkingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach w godzinach od 9 do 12 będzie można wymienić surowce wtórne na sadzonki drzew. Można więc tylko zyskać. Taka niecodzienna akcja będzie organizowana po raz pierwszy w tym mieście, choć coraz więcej ośrodków decyduje się na podobne zabiegi.

Tu nie ma żadnej "ściemy" za 30 butelek lub 15 puszek pełnoletnia osoba otrzyma sadzonkę magnolii lub wiśni, czyli tych drzew, które właśnie teraz pięknie kwitną. Fakt otrzymania sadzonki zobowiązuje do jej posadzenia na terenie własnej posesji, tak aby za rok o tej porze można było cieszyć się pierwszymi kwiatami na tych pięknie prezentujących się wiosną drzewach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy