Wyjątkowi laureaci

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 06.12.2020 20:20, PG
W czwartek (03.12.) w bielskim ratuszu spotkali się laureaci konkursu „Sukces nie zna barier 2020”.
Wyjątkowi laureaci

Data nie jest przypadkowa – 3 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych a laureaci konkursu na co dzień przełamują bariery i stereotypy dotyczące niepełnosprawności, są aktywni i bezinteresownie działają na rzecz innych.

Konkurs „Sukces nie zna barier” jest okazją do promocji postaw osób z niepełnosprawnościami. W tym roku laury powędrowały do Małgorzaty Szczeblewskiej, Dominiki Kasńskiej, Adriana Formasa.

- W tym wyjątkowym dniu chciałbym szczególnie pogratulować zgłoszonym do konkursu osobom i laureatom za działania na rzecz osób niepełnosprawnych. W naszym mieście wszystkich traktujemy tak samo, nie dzielimy ludzi, ale wam chcemy szczególnie podziękować za to, że mimo barier fizycznych staracie się tak pięknie działać!- powiedział prezydent Jarosław Klimaszewski.
źródło: facebook Jarosław Klimaszewski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy