Wyremontowano drogi za blisko pół miliona

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 20.09.2019 18:18, PAN
Wyremontowano drogi za blisko pół miliona

W sołectwach Jasienica i Międzyrzecze Dolne zakończył się kolejny etap tegorocznych remontów dróg finansowanych przez Urząd Gminy Jasienica (powiat bielski).

W Jasienicy ekipy drogowców zakończyły prace przy: przebudowie drogi Topolowej o dł. 141 m i drogi 490057 stanowiącej przedłużenie ul Szkolnej o dł. 321, poszerzono drogę Begonii o dł. 84, - wyremontowano drogę Dębową o dł. 84 m. Prace objęły m.in. poszerzenie dróg, wykonanie nowych nawierzchni na całej szerokości jezdni wraz z poboczami. Na drodze Topolowej dodatkowo wykonana została stabilizacja podłoża. Całość kosztowała blisko 290 tys. zł.

Z kolei w Międzyrzeczu Dolnym wykonano nową nawierzchnię na odcinku od ul. „Na Węgrach” w kierunku mostu o dł. 503m, z kolei drogę „Św. Floriana” przebudowano, została także wykonana mijanka. W tym wypadku koszt prac wyniósł blisko 200 tys. zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy