Awansowali, choć nie było łatwo

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 03.11.2019 15:48, PAN
Przerwę w rozgrywkach ligowych siatkarskie zespoły wykorzystują na grę w Pucharze Polski. BBTS Bielsko-Biała jest już w II rundzie.

Pierwszoligowcom nie pozo wcale łatwo z niżej notowanym zespołem z Jaworzna. Goście wprawdzie zostali wbicie w parkiet w I ecie, ale potem objęli prowadzenie
w meczu 2-1. Dopiero wówczas gospodarze zaczęli grać na swoim poziomie i dwie kolejne partie rozstrzygnęli na swoją korzyść.

W następnej rundzie pucharowych zmagań podopieczni trenera Brokkinga zagrają na wyjeździe z zespołem LUK Politechnika Lublin. Mecz zostanie rozegrany 13 listopada.