BBTS został liderem pierwszej ligi!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 24.10.2021 11:02, PAN
Siatkarze BBTS Bielsko-Biała pewnie pokonali Avię Świdnik 3-0 i awansował na pozycję lidera pierwszej ligi
BBTS został liderem pierwszej ligi!
Tylko pierwszy set meczu z Avia mógł rozgrzać kibiców i dostarczył wielu emocji. Gościom trzeba oddać, że częściej w tym czasie byli na prowadzeniu i zaprezentowali kilka naprawdę ciekawych rozwiązań w ataku. Było 20-20 i wówczas bardzo dobrze zagrał Hunek z Piotrowskim i BBTS wygrał 25-23. W drugiej partii gospodarze wyraźnie podkręcili tempo i błyskawicznie dali sygnał rywalowi, że nie będzie miał łatwo. Od razu bielszczanie wyszli na prowadzenie 5-0, potem je tylko powiększali i w efekcie wygrali 25-18. Gracze ze Świdnika musieli postawić wszystko na jedną kartę, zrobuli to, ale byli zbyt słabi, by powstrzymać rozpędzonego przeciwnika.

BTS Bielsko-Biała – Polski Cukier Avia Świdnik 3:0 (25:23, 25:18, 25:17)

BBTS: Macionczyk, Gryc, Piotrowski, Pietruczuk, Hunek, Siek, Ledwoń (libero) oraz Fijałek (libero), Gil, Lesiuk, Cedzyński, Coenen, Hanes.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›