Beniaminek na kolanach w Cygańskim Lesie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 18.04.2021 20:02, PAN
Rekord Bielsko-Biała odniósł kolejne zwycięstwo w piłkarskiej I lidze kobiet i w tabeli plasuje się na 3. pozycji
Beniaminek na kolanach w Cygańskim Lesie
Rywalem Rekordu był beniaminek z małopolskiej Jelnej, który ostatnio kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa. W 9 minucie Moskała przelobowała bramkarkę Staszkówki i miejscowe objęły prowadzenie. Przyjezdne starały się opanować sytuację na boisku, jednak miejscowe skutecznie przerywały akcje, pilnowały też bacznie najlepszych zawodniczek rywala. W końcu zaś okazało się, że Rekord ma więcej atutów i losy zawodów rozstrzygnęły się do przerwy, gdy Anna Chóras dwukrotnie wpisała się na listę strzelczyń, a gola dodała jeszcze Adamek. Ta ostatnia ustaliła wynik po 20 minutach gry w drugiej połowie i stało się jasne, że zespół z Jelnej nic już nie wskóra, zresztą trener Mróz zaczął robić zmiany, oszczędzając swoje liderki na prestiżowy mecz Pucharu Polski. Nowym liderem I ligi została Tarnovia.

Rekord Bielsko-Biała – UKS Trójka Weronica Staszkówka/Jelna 5:0 (4:0)

Chóras 11, 40, Adamek 45, 65, Moskała 9.

Rekord: Majewska – Pietrzyk (57 Czyż), Skolarz, Palichleb, Gąsiorek, Nowak, Cygan, Nowacka (57 Włodarczyk), Moskała (57 Rosak), Chóras (70 Waliczek), Adamek (70 Galus).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›