Bez liderek ani rusz!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 01.03.2020 17:24, PAN
Futsalowa drużyna Rekordu Bielsko-Biała przegrała pierwszy mecz o awans do Final Four żeńskiej ekstraklasy.
Bez liderek ani rusz!

Tak się złożyło, że z różnych przyczyn w zespole Rekordu nie mogły wystąpić Magdalena Knysak, Katarzyna Moskała, Klaudia Nowacka i Anna Chóras. Brakowało więc bielszczankom jednej czwórki i w starciu ze zwycięzcą rywalizacji w grupie północnej nie miały wielkich szans. Mecz miał też inny podtekst, ponieważ wszystko wskazuje na to, że zwycięzca tej rywalizacji będzie organizatorem Final Four, czyli czterech meczów o mistrzostwo Polski. Na pewno turnieje te nie odbędą się w Krakowie i Słomnikach, wiele wskazuje na to, że turniej finałowy odbędzie się w stolicy Wielkopolski.

Piłkarki Rekordu starały się, dobrze spisywała się bramkarka bielskiej ekipy i dlatego do przerwy AZS UAM prowadził różnicą jednej bramki. Potem do remisu doprowadziła Czyż, ale w końcu mur obronny Rekordu runął i przeciwnik wyjechał z Bielska-Białej z pięcioma bramkami w dorobku i przed rewanżem u siebie jest w bardzo dobrej sytuacji.

Rekord Bielsko-Biała – AZS UAM Poznań 2:5 (0:1)

Czyż 24, 37 - Falborska 14, Sawicka 25, 30, Lichtenstein 38, Zając 40.

Rekord: Ciupa - Skolarz, Cygan, Czyż, Nowak, Kaim, Franaszek, Mandla, Predecka, Gąsiorek, Polnik, Majewska.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›