Bielska drużyna zmienia oblicze

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 29.05.2019 13:10, PAN
Bielska drużyna zmienia oblicze

Piąta lokata w żeńskiej ekstraklasie siatkarek sprawiła, że po zawodniczki BKS Profi Credit Bielsko-Biała ustawiła się kolejka chętnych. Popyt na nie wzrósł jeszcze bardziej, gdy aż pięć zawodniczek BKS do kadry seniorek powołał trener Jacek Nawrocki. Część siatkarek postanowiła odejść z klubu, inne podpisały nowe kontrakty. Na pewno kibice we wrześniu zobaczą całkiem inną drużynę, oby jej gra była choćby tak dobra jak w minionym cyklu rozgrywkowym.

Po ostatnim meczu sezonu 2018/19 wiadome było, że z klubem rozstaje się Katarzyna Konieczna. Doświadczona zawodniczka postanowiła zakończyć karierę i została pożegnana z honorami przez zarząd, kibiców i koleżanki z zespołu. Klub opuszcza także inna atakująca Magda Jagodzińska, która imponowała przygotowanie fizycznym i silnym zbiciem. W BKS nie będa grać także Nina Herelova, Julia Nowicka, Emilia Mucha i najbardziej rozpoznawalna w kraju siatkarka tej drużyny libero Paulina Maj -Erwardt.

- Dziękuję Prezesom za umożliwienie mi spokojnego powrotu po urlopie macierzyńskim. Trenerowi i sztabowi za cierpliwość do mnie, dużo pozytywnej energii i wsparcie w trudnych momentach - powiedziała Maj.

Nowe siatkarki będę prezentowane, gdy tylko podpiszą umowy. Póki co informujemy, że w zespole pozostają: Marta Wellna, Marta Krajewska, Olivia Różański i Martyna Świrad.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›