Brazylijska moc Rekordu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 01.10.2020 14:40, PAN
Rekord Bielsko-Biała pokonał Gredar Brzeg i w tabeli ekstraklasy futsalu zajmuje pierwsze miejsce
Brazylijska moc Rekordu

Mistrzowie Polski w żaden sposób nie zamierzali lekceważyć rywala i w odnowionej hali sportowej rozpoczęli od mocnego uderzenia. Gracze beniaminka nie wiedzieli o co chodzi, natomiast Alex Viana oraz Budniak z Popławskim sprawili, że błyskawicznie było po meczu. Gra Rekordu naprawdę mogła się podobać, zaś goście doszli do głosu dopiero wówczas, gdy strzelanie goli bielszczanom na chwilę się znudziło. Warto odnotować asysty drugiego z Brazylijczyków Matheusa, który tworzy z Vianą duet marzeń i oby sprawdził się on także na europejskich parkietach.


Rekord Bielsko-Biała – Fit-Morning Gredar Brzeg 6:3 (5:1)

Alex Viana 2, 3, 34, Popławski 10, 17, Budniak 6 - Witek 18, Gutierrez 29, Kucharski 33

Rekord: Burzej (Nawrat) – Korpela, Matheus, Alex Viana, Surmiak, Popławski, Janovsky, Budniak, Marek, Kubik, Bernardo, Hutyra, Twarkowski.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›