reklama

Czwarte zwycięstwo bielszczanina w czwartej walce z rzędu!

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 23.05.2023 11:04, INFORMACJA PRASOWA
Robert Bryczek pokazuje swoją siłę na największej gali MMA w Czechach.
Czwarte zwycięstwo bielszczanina w czwartej walce z rzędu!
Robert Bryczek w widowiskowym stylu zakończył walkę na sobotniej gali Oktagon MMA 43 w Pradze. Wszystko to za sprawą lewego sierpowego, którym posłał na deski Lee Chadwicka. Sędzia natychmiast przerwał walkę.

Polak znokautował doświadczonego zawodnika z Wielkiej Brytanii już w połowie pierwszej rundy. Po tym wydarzeniu Brytyjczyk, znany także jako „Rzeźnik”, ogłosił, że po 17 latach i 50 stoczonych walkach decyduje się zakończyć swoją karierę sportową.

Robert Bryczek – nasz zawodnik
Robert Bryczek to pochodzący z Bielska-Białej zawodnik MMA (mieszanych sztuk walki), walczący w wadze średniej, reprezentujący bielski klub Impact oraz Veto Team. Ostatnia walka odbyła się 20 maja 2023 r. w Pradze, a zmagania w wypełnionej po brzegi O2 Arenie obserwowało ponad 20 tys. Warto zaznaczyć, że to już czwarte z rzędu tak widowiskowe zwycięstwo Roberta Bryczka.

Do tej pory Polakowi wystarczyło łącznie niespełna 6 minut, aby w widowiskowym stylu znokautować kolejnych czterech przeciwników, nie dając żadnemu z nich wyjść poza pierwszą rundę. Są bardzo duże szanse, że bielski zawodnik w swoim kolejnym starciu mistrzowski pas wagi średniej, w największej czesko-słowackiej organizacji.

Działalność sportowa na wielu poziomach
Oprócz startów w organizacji Oktagon MMA Robert zajmuje się sportem w roli trenera, mentora i współwłaściciela klubu Impact. To działający od 2018 roku obiekt łączący zarówno amatorów, jak i początkujących zawodników sztuk walki oraz sportów siłowych. W ten sposób pokazuje, że zamiłowanie do sportu to coś, czym warto się dzielić i zarażać innych. Dlatego każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w sportach walki, zapraszamy na sportowe spotkania z Robertem Bryczkiem.


materiały prasowe

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›