Czy ktoś jest ich w stanie powstrzymać?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 19.01.2020 09:00, PAN
Mistrzowie Polski z Bielska-Białej uczynili kolejny krok do obrony tytułu.
Czy ktoś jest ich w stanie powstrzymać?

Powiedzmy sobie uczciwie, w polskiej ekstraklasie Rekord Bielsko-Biała ma niewiele spotkań, w których musi zagrać na europejskim poziomie, by zdobyć trzy punkty. Trener Andrzej Szłapa tym razem nie musiał specjalnie motywować swoich graczy, wszak zespół z Laskowic jest mocny i chce włączyć się do gry o medal. Pytanie przed meczem było jedno. Czy może być to krążek w kolorze złotym?

Szybko stało się jasne, że odpowiedź na tak postawione pytanie może być jednoznacznie negatywna. Rekord w szarży, to zespół w polskiej futsalowej rzeczywistości formacja przypominająca polską husarię, która wbijała się z impetem w szeregi wroga czyniąc z niego miazgę. Bielszczanie szybko zdobyli bramkę, a później toczyli walkę z tylko jednym rycerzem Orła - bramkarzem Maciejem Foltynem. Ten trzymał się dzielnie, odbijał piłki, jedną za drugą, miał też masę szczęścia, bo piłka odbijała się od słupków i poprzeczki. Tuż przed pauzą gospodarze zrealizowali rozrysowany schemat i Alex Viana podwyższył rezultat.

Przy ogromnej dozie szczęścia na początku drugiej połowy mogło być tak, że goście doprowadziliby do remisu. Ale tak się nie stało, a po chwli dwie bramki zdobył Rekord i było po meczu.

Rekord Bielsko-Biała – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 6:0 (2:0)

Popławski 4, Alex Viana 20, 40, Janovski 30, Korpela 30, Morozov 38 (gs),

Rekord: Nawrat, Burzej – Janovsky, Bondar, Alex Viana, Korpela, Popławski, Kubik, Budniak, Marek, Surmiak, Biel, Gąsior, Iwanek.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›