Czy oczarują także Bońka?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 30.01.2021 21:23, PAN
Młodzi piłkarze Rekordu Bielsko-Biała z rocznika 2010 wygrali prestiżowy Halowy Turniej „Interhall” o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Czy oczarują także Bońka?
W zawodach rozegranych w Olsztynie koło Częstochowy wzięli udział zwycięzcy regionalnych eliminacji z województwa śląskiego. Rekord awansował do turnieju ogólnopolskiego, który w lutym rozegrany zostanie w Warszawie, a jego stawką będzie puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, który wręczy go osobiście.

W półfinale Rekord pokonał GKS Katowice 6-1, a w finale AP Team Gliwice 2-0. W zwycięskim zespole grali: Adrian Bartz – Maksymilian Grabski, Konrad Duźniak, Bartosz Nowak, Łukasz Góral, Hubert Gąsiorek, Witold Zbytniewski, Adam Laskoś i Mateusz Zioło.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›