Dan Cake partnerem BTS Rekord Bielsko-Biała

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 12.08.2020 18:58,
Firma Dan Cake Polonia nawiązała współpracę z Beskidzkim Towarzystwem Sportowym Rekord. Jest to kolejna aktywność marki w obszarze CSR, mająca na celu popularyzację aktywnego stylu życia wśród młodzieży.
Dan Cake partnerem BTS Rekord Bielsko-Biała

W ramach współpracy podpisana została umowa partnerska. Firma Dan Cake współfinansuje zakup sprzętu, odzieży sportowej, piłek czy mini bramek, a logo marki można zobaczyć m.in. na koszulkach zawodników.

- Dziękujemy firmie Dan Cake Polonia za chęć współpracy, wsparcie i zaangażowanie w działalność Klubu. Takie kooperacje są bardzo potrzebne, ponieważ pomagają promować sport i zdrowy styl życia wśród młodzieży. Jesteśmy otwarci na nowe działania i rozwijanie nawiązanego partnerstwa– komentuje Bogusław Matloch, Członek Zarządu ds. szkolenia, BTS Rekord Bielsko-Biała.

W Klubie na co dzień trenuje ponad trzystu zawodników i zawodniczek. Opiekę nad nimi sprawuje grupa ponad dwudziestu trenerów. Zespół futsalowy występuje na szczeblu ekstraklasy i jest aktualnym Mistrzem Polski.

- Jako firma odpowiedzialna społecznie od lat angażujemy się w różnego rodzaju inicjatywy, szczególnie w rejonie południowej Polski, gdzie posiadamy zakład produkcyjny i centrum logistyczne. W ramach współpracy chcemy wspierać rozwój klubu i przyczynia

się do jego dalszych sukcesów– podsumowuje Małgorzata Chudzik, Członek Zarządu Dan Cake Polonia.

Sezon startuje już 31 sierpnia br., a rozgrywki będą odbywały się przez całą jesień.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›