Dobra pozycja przed fazą play-off

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 02.03.2020 10:00, PAN
Dobiega końca sezon zasadniczy w I lidze siatkarzy. BBTS Bielsko-Biała zajmie zapewne drugie miejsce, a pomogło w tym zwycięstwo nad MCKiS Jaworzno.
Dobra pozycja przed fazą play-off

Nie był to najlepszy występ bielskiej drużyny, ale też i rywal był nietuzinkowy. Pierwszy set długo miał wyrównany przebieg, dopiero po bloku Krikuna BBTS objął prowadzenie 19-16 i nie oddał go do końca partii.

W drugim secie długo prowadzili goście z Jaworzna, potem utrzymywał się wynik remisowy, aż wreszcie po atakach Frąca i Kowalczyka BBTS objął prowadzenie 2-0. Podobny przebieg miał set trzeci, początkowo prowadzili goście, potem BBTS odrobił straty, by wygrać mecz za trzy punkty.

BBTS Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:19, 25:23, 25:22)
BBTS: Macionczyk (3), Kapelus (12), Hunek (4), Krikun (3), Piotrowski (6), Oniszk (7) oraz Marek (libero) Frąc (11), Żuk (2).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›