Dreszczowiec zakończony remisem [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 28.03.2021 09:05, PAN
W meczu piłkarskiej III ligi, grupy III Gwarek Tarnowskie Góry zremisował z Rekordem Bielsko-Biała 3-3

To bardzo ciekawe spotkanie rozpoczęło się od bramki Dzido, który głową zaskoczył bielskiego bramkarza. Dwie minuty później w polu karnym sfaulowany został Byrtek, a podyktowaną za to przewinienie jedenastkę na gola zamienił Szymański. Piłkarze obu zespołów dali fanom tylko krótką chwilę oddechu, bowiem w 19 minucie Pipia oddał efektownym strzał z dystansu, po którym bramkarz Rekordu ze skruszoną miną, ale czystym sumieniem udał się do siatki.

Druga połowa przebiegała pod dyktando graczy Rekordu. Ich usilne starania dały efekt dopiero w 83 minucie, gdy Nowak z rzutu karnego doprowadził do wyrównania. Koniec emocji? A skąd! Wybijała 90 minuta, gdy Jarka z karnego wyprowadził Gwarka na prowadzenie. Rekord wznowił grę od środka i akcję rozpaczy przeprowadził rezerwowy Rucki. Skuteczną szarżę.

Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała 3:3 (2:1)

Dzido 12, Pipia 19, Jarka 90 - Szymański 12, Nowak 83, Rucki 90.

Rekord: Szumera – Gaudyn, Madzia, Kareta, Caputa (81. Rucki), Iwanek (63. Sobik), Szymański, Kowalczyk, Sz. Wróblewski (63. N. Wróblewski), Nowak, Byrtek.