Duet, który zapewni utrzymanie?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 24.02.2020 15:10, PAN
Za tydzień rusza runda rewanżowa w ekstraklasie piłkarek nożnych. Mitech Żywiec w zimowym okienku transferowym pozyskał dwie zawodniczki.
Duet, który zapewni utrzymanie?

Za tydzień rusza runda rewanżowa w ekstraklasie piłkarek nożnych. Mitech Żywiec w zimowym okienku transferowym pozyskał dwie zawodniczki. Do zespołu dołączyły Brygida Solawa, ostatnio związana z Rysami Bukowina Tatrzańska oraz Wiktoria Aumiiller z ekstraligowego Rolnika Biedrzychowice.

- Solawa jest zawodniczką o ogromnych możliwościach, szkoda by grała w I lidze, Aumiller przechodzi z zespołu, z którym walczymy o utrzymanie - mówi trener Maciej Wejner. Wyniki meczów kontrolnych, choć granych głównie z zespołami z niższych lig, napawają optymizmem. Część piłkarek Mitechu czeka jeszcze futsalowy akcent sezonu. Reprezentowały one zimą AZS Uniwersytet Pedagogiczny w rozgrywkach I ligi. Teraz czeka je baraż o awans do ekstraligi z Wierzbowianką. Gospodarzem pierwszego meczu będzie zespół z Krakowa, rewanż w Wierzbnie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›