Górale chcą pomóc swoim partnerom

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Gospodarka, Wiadomości, 31.03.2020 09:29, PAN
TS Podbeskidzie wychodzi z inicjatywą w kierunku sponsorów i partnerów, których działalność została ograniczona przez pandemię.
Górale chcą pomóc swoim partnerom
Klub ma świadomość, że jego partnerzy odczuwają załamanie rynku. Szczególnie w takich momentach sprawdza się wartość partnerstwa, relacji i przyjaźni. W Podbeskidzie Business Club nie tylko współpracuje się biznesowo, ale przede wszystkim buduje więzi i pomaga sobie nawzajem w rozwoju.

Dlatego w tym trudnym czasie klub oferuje swoim sponsorom i partnerom możliwość nieodpłatnej reklamy związanej z prowadzoną działalnością. Oddajemy nasze klubowe media do ich dyspozycji. To konkretna oferta, ponieważ daje to możliwość dotarcia do ponad 60 tysięcy odbiorców.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›