Górale wrócili do treningów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 07.01.2020 17:28, PAN
Piłkarze pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała wrócili do treningów. Dziś po raz pierwszy spotkali się po krótkich urlopach.
Górale wrócili do treningów
Piłkarze pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała wrócili do treningów. Dziś po raz pierwszy spotkali się po krótkich urlopach. Zawodnicy spotkali się najpierw na Stadionie Miejskim, a następnie, już na stadionie BBOSiR na "górce" odbył się trening na boisku.

Wśród Górali nie zabrakło Mateusza Marca, który miał okazję po raz pierwszy spotkać się z nową drużyną. Obecny był również Arkadiusz Maj wypożyczony do trzecioligowej Stali Kraśnik (wypożyczenie obowiązuje do końca sezonu, ale Podbeskidzie ma możliwość jego skrócenia, decyzję w tej kwestii podejmie sztab po obserwacji zawodnika). W części zajęć brał udział także Tomasz Nowak wracający do zdrowia po kontuzji.

W najbliższych dniach zawodnicy Podbeskidzia przejdą badania wydolnościowe, a pierwszy tydzień przygotowań zakończy sparing z Podhalem Nowy Targ.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›