Gwiazda opuści bielski Rekord

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 31.03.2020 17:22, PAN
Oleksandr Bondar po tym sezonie opuści futsalowy team Rekordu Bielsko-Biała. Wciąż nie wiadomo, czy dokończone zostaną rozgrywki futsalowej ekstraklasy,
Bondar chciałby opuścić stolice Podbeskidzia z czwartym tytułem w kieszeni.
Gwiazda opuści bielski Rekord
Ukraiński gwiazdor trafił do Rekordu z Wisły Krakbet Kraków, z którą sięgnął po dwa tytuły, niemniej gdy zespół ten przestał istnieć (sporą rolę w tym fakcie odegrali kibice "Białej Gwiazdy") skorzystał z oferty Rekordu i poprowadził ten zespół do trzech mistrzowskich koron.

Ukraiński snajper (84 gole w barach bielskiego teamu) chciałby zostać nadal w Rekordzie na kolejny sezon, niemniej na tak krótki okres nie chciał się zgodzić klub.
Należy się spodziewać, że Bondara zastąpi inny zagraniczny piłkarz, z którym Rekord zwiąże się dłuższą umową. Bondar do czerwca wciąż jest graczem Rekordu, potem zapowiada powrót na Ukrainę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›