I liga nie zwalnia tempa. We wtorek kolejny mecz Podbeskidzia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 15.06.2020 19:27, PAN
Piłkarze pierwszej ligi nie zwalniają tempa. We wtorek o godzinie 18.10, Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie Puszczę Niepołomice.
I liga nie zwalnia tempa. We wtorek kolejny mecz Podbeskidzia
Tego meczu kibice nie będą mogli obejrzeć na żywo, dlatego klub zaprasza do śledzenia przebiegu rywalizacji poprzez transmisje telewizyjne, radiowe i internetowe.
Kibice będą mogli na żywo oglądać mecze Podbeskidzia ze Stomilem Olsztyn, Radomiakiem Radom, Odrą Opole i Chrobrym Głogów.


Co wiemy o najbliższym rywalu Puszczy? W tym klubie najważniejszy jest... burmistrz miasta. Pierwszą społeczną aktywnością burmistrza Romana Ptaka była właśnie gra w niepołomickim klubie. Jak na piłkarza - amatora Ptak był piłkarzem naprawdę dobrym. Był reprezentantem pokolenia niepołomickich graczy, które wyprowadziło klub z klasy B do IV ligi. Potem Ptak z kolegami z rocznika zawiesili buty na kołku i wzięli się za "działaczkę".

Obecny burmistrz, najpierw jako zastępca sternika miasta Stanisława Kracika, a potem już samodzielnie przebudowywał zespół z amatorskiego na zawodowy. Od Ptaka w Puszczy zależy naprawdę wiele, gdy został zawieszony w funkcji burmistrza, a miastem kierował namaszczony przez małopolskiego wojewodę komisarz, były poważne obawy, że Puszcza nie dokończy tego sezonu. Burmistrz jest jednak takim samym sternikiem miasta, jakim był zawodnikiem, czyli nie do przejścia. Wrócił na fotel, Puszcza dokonała wzmocnień, w czym pomogła przerwa związana z pandemią i Górale na pewno nie będą mieli łatwo. Choć są faworytem zawodów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›