Informacja, która może dodać ochłody

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 26.06.2019 09:50, PAN
Informacja, która może dodać ochłody
Na zewnątrz szaleją upały, każdy z nas myśli tylko o jednym - jak się schłodzić i pobyć choć na moment w cieniu, tymczasem dla parających się skokami narciarskimi nie ma litości. Zaczyna się nowy sezon. Trzeba założyć kombinezon i skakać, zwłaszcza że nowym trenerem żeńskiej reprezentacji został słynący z ostrych treningów Łukasz Kruczek. W pierwszy weekend lipca odbędą się w Szczyrku zawody FIS Cup w skokach narciarskich kobiet i mężczyzn.

W sobotę 6 lipca i dzień później odbędą się po dwa konkursy, o godzinie 9 wystartują kobiety, zaś o godzinie 13 skoczkowie. Do tych zawodów kobiety przygotowują się podczas zgrupowania w Planicy, zaś mężczyźni w Austrii.

foto: pzn.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›