IV liga bielska: wielkie strzelanie w Radziechowach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 09.09.2019 08:00, PAN
IV liga bielska: wielkie strzelanie w Radziechowach
Jak wiadomo, kto rano wstaje, temu... Mecz pomiędzy GKS Radziechowy Wieprz a MRKS Czechowice-Dziedzice rozpoczął się w sobotę o godzinie 10, a to czas,
gdy prędzej robi się weekendowe zakupy niż wybiera na mecz. Cóż, kto nie było może żałować. padło bowiem siedem bramek, w tym pięć dla miejscowej ekipy.


LKS Czaniec pokonał na wyjeździe Beskid Skoczów 2-0, a na listę strzelców wpisywali się Ilya i Piotr Świerczyński. Ten drugi karierę zaczynał w Gościbi Sułkowice, gdzie stał się liderem zespołu, który awansował do małopolskiej IV ligi. Klasowy rozgrywający szybko opuścił podmyślenicki zespół i przeniósł się do Czańca, któremu jest wierny od wielu sezonów i obecnie jest kapitanem drużyny.

Drzewiarz Jasienica pokonał silne rezerwy GKS Tychy 3-2 po znakomitym spotkaniu, w którym kibice nie mieli prawa się nudzić. Bramki dla zespołu Drzewiarza zdobywali: Tomasz Krężelok, Szymon Króla i decydującą o wygranej Dariusz Łoś. Pecha miała Spójnia Landek, do której przyjechała rezerwa Podbeskidzia we wzmocnionym składzie, jako, że pierwszy zespół przełożył swój mecz w I lidze. Miejscowi walczyli dzielnie, porażka 1-2 wstydu im nie przynosi. Gole dla Podbeskidzia zdobyli gracze z pierwszego zespołu Adrian Rakowski i Michał Rzuchowski.

Po pięciu seriach liderem w IV lidze, grupie II pozostała Unią Książenice, LKS Czaniec zajmuje trzecie miejsce, rezerwa Podbeskidzia szóste, a tuż za nią ekipa z Radziechowego Wieprza.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›