IV liga podbeskidzka

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 04.08.2020 09:58, PAN
Siedemnaście drużyn żeńskich wystąpi w czwartej lidze śląskiej. W związku z tym Śląski ZPN podzielił ligę na dwie grupy
IV liga podbeskidzka
Większa niż zwykle liczba drużyn to po pierwsze wynik rozwoju żeńskiego futbolu, a po drugie reformy rozgrywek na szczeblu centralnym, w wyniku której sporo zespołów zostało zdegradowanych. W Małopolskich ZPN powstały nawet dwie grupy V ligi, a przypomnijmy, że jeszcze niedawno w Polsce grano tylko w dwóch ligach!

W drugiej grupie IV ligi śląskiej kobiet zagrają w zdecydowanej większości ekipy z Podbeskidzia. W tym gronie jest też Mitech Żywiec, który wycofał się z ekstraklasy. Oprócz żywczanek o awans do III ligi powalczą: Rekord II Bielsko Biała, LKS Bestwina, UKKS Istebna, Bory Pietrzykowice, ROW II Rybnik, Polonia Tychy, Wisła Skoczów i LKS Goczałkowice-Zdrój.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›