Kadra pierwszoligowca już ustalona

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 30.06.2021 08:35, PAN
BBTS Bielsko-Biała zamknął kadrę na najbliższy sezon w siatkarskiej I lidze
Kadra pierwszoligowca już ustalona
W kadrze drużyny zaszło sporo zmian. Po nieudanej próbie wywalczenia awansu do siatkarskiej elity jedni sami postanowili odejść, z innych zrezygnowali działacze. Trzon zespołu pozostał, jak atakujący Paweł Gryc i Oleg Krikun, rozgrywający Jarosław Macionczyk, przyjmujący Siergiej Kapelus i Tomasz Piotrowski oraz środkowi: Adrian Hunek, Bartosz Cedzyński, Wojciech Siek i Bartłomiej Oniszk. Nowymi przyjmującymi w zespole będą Bartosz Pietruczuk i Jan Lesiuk, rozgrywający Radosław Gil, klub pozyskał też nowych libero Bartosza Fijałka i Kacpra Ledwonia. Najgłośniejszym transferem jest angaż gracza z USA Jaka Hanesa.

Siatkarze spotkają się na pierwszym treningu w sierpniu. W grach kontrolnych zagrają m.in. z VK Ostrava, GKS Katowice i Jastrzębskim Węglem. Siatkarze wezmą też udział w dwóch turniejach, jeden z nich organizują sami w Bielsku-Białej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›