Kapitan zostaje z zespołem

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 22.05.2019 08:30, PAN
Kapitan zostaje z zespołem

Jest w Bielsku-Białej już trzy lata, ale zostanie na dłużej – Łukasz Sierpina związał się z Góralami nową, dwuletnią umową. Pomimo że poprzedni kontrakt obowiązywał jeszcze przez rok, klub oraz zawodnik już dziś zadecydowali o jego przedłużeniu. Obecna umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2021 roku.

W obecnym sezonie Sierpina jest prawdziwym liderem zespołu, nie tylko jako kapitan, ale również jako czołowy zawodnik autor ośmiu bramek. W czerwono-biało-niebieskich barwach rozegrał dotychczas 99 meczów.

Sam zawodnik przyznaje, że w Podbeskidziu czuje się bardzo dobrze: - Przez ten czas, który spędziłem w Podbeskidziu bardzo dobrze poznałem klub oraz samo miasto. Znam tu wielu ludzi i otrzymuje wiele miłych słów od kibiców, to wystarczające powody żeby związać się z Podbeskidziem na dłużej. Cały czas mam też świadomość, że przede mną oraz całym zespołem jest pewne zadanie do wykonania, które chcemy zrealizować.

Bogdan Kłys prezes klubu, potwierdza, że Sierpina pełni ważną rolę w drużynie: - Rozmawiałem na ten temat z trenerem Brede i obaj jesteśmy zgodni, że Łukasz jako kapitan ma duży wpływ na resztę zespołu, ale jest też bardzo dobrym zawodnikiem, ma za sobą bardzo udany sezon i jeżeli chcemy budować mocny zespół to pozostanie Łukasza w drużynie było bardzo ważne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›