Klasowy rywal na jubileusz

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 01.08.2021 13:19, PAN
Czarni Góral Żywiec podejmowali w mecz towarzyskim Polonię Bytom. Zawody były puntem kulminacyjnym obchodów 65-lecia Górala. Goście wygrali 6-1.
Klasowy rywal na jubileusz
Wynik miał większe znaczenie dla Polonii, która za tydzień rozpoczyna nowy sezon w III lidze śląskiej i jej celem jest powrót na szczebel centralny (w minionym sezonie zespół z Bytomia zdystansował chorzowski Ruch). Beniaminek IV ligi z Żywca świętował, było sporo wydarzeń, pięknych chwil dla zasłużonych działaczy, a także zbiórka na rzecz chorej dziewczynki. Na trybunach pojawił się komplet publiczności, która żywiołowo dopingowała obie drużyny. Było jasne, że piłkarko Polonia jest lepsza od miejscowych, goście pokazali kawałek niezłego futbolu, za co otrzymali gromkie brawa od sympatyków rywala.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›